כשרון מנצח משחקים, עבודת צוות ואינטליגנציה
לוקחות אליפות.
מייקל ג'ורדן

יום גיבוש לחברות - פעילות גיבוש לצוות

יום גיבוש לשיפור איכות וביצוע משימות העבודה בחברה. עברו הזמנים של תיאור מפורט ודקדקני של המשימות המוטלות על העובד תוך הקפדה על ביצוע כל הוראה ככתבה וכלשונה, היום כל מנהל שואף לתת משימות עבודה גמישות המאפשרות יוזמה אישית ואתגר.

יום גיבוש לחברות

יום גיבוש לחברות מאמן את צוות העובדים להנעת תהליך ולהביאו לידי ביצוע.

בשאיפה למצוינות בחברה, ולמימוש הפוטנציאל של כל עובד בחברה, על המנהל לפתח ולשפר את: מערכות היחסים בין העובדים, המוטיבציה, והמיומנות בין ציוותית, והרווחים...החשוב מכל לקבל בווסט של אנרגיה בכלל העובדים.

 

שלוש סיבות טובות ליזום יום גיבוש לצוות העובדים בחברה:

  • ביום הגיבוש הצוות יפתח מחויבות למשימות ולחברים המשתתפים.

  • צוות העובדים ימצא דרכים יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה ויעשה מאמץ לעבוד בשיתוף פעולה.

  • ישפר את הערכתו ונאמנותו לחברה.

שאלות-תובנות-טיפים

למה לצאת לפעילות בטבע?


ניתן לשבור שיגרה בעזרת הסביבה והמרחבים הפתוחים. משחרר את כלל העובדים ממתחים. והחשוב מכל העובד מרגיש שמפנקים אותו עם חברים מהעבודה ביום חופש. עובד שקיבל בדרך כלל גם מחזיר אנרגיה חיובית.
האם ניתן לבנות יום גיבוש עם ערך מוסף לעובדים?


יש את המתכונת הרגילה,ארוחת בוקר,פעילות אקטיבית ,ארוחת צהרים מאוחרת וסיום. יש אפשרות נוספת לתת חוויה לכלל העובדים,מתוך עשייה משותפת. הלימוד החוויתי באופן של התנסות בשטח, תורם מאד לגיבוש מהיר ומשמעותי, בעיקר כאשר מדובר בצוות חדש. ככלל, הטבע מייצר מצבים איתם האדם צריך להתמודד, כמו לחץ וחוסר וודאות, צורך לקבל החלטות ועוד. אימון ולימוד באופן זה תורם ישירות לפיתוח המודעות עצמית של העובד כחלק מצוות.
במידה ובוחרים יום גיבוש לחברה


יום גיבוש לחברות של צל הדרך - כיף לעבוד על התקשורת בינאישית בתוך הקבוצה! תקשורת בין אישית היא אחת המיומנויות החשובות בחיים ובעבודה, היא זאת שתקבע את ההרגשה ורמת ההצלחה בביצוע המשימה בסביבת העבודה. יום גיבוש של "צל הדרך" בהדרכתו של יגאל בן-דניאל, ישפר, ללא ספק, את התקשורת הבין אישית תוך כדי משחק ופעולה במרחבי הטבע או במתחם החברה.
ת'כלס, מה עושים ביום גיבוש לחברות? עם ערך מוסף


תחילה נתכנס, יוגש כיבוד קל, נקבל הסבר קצר, נצא לטבע, נבצע משימות אישיות וקבוצתיות, שינותחו לאחר מכן עם השלכות ספציפיות לעבודת צוות בחברה, התרגילים כוללים: הגדרת מטרות, התנסות, שיקוף, הכללה, השלכה ויישום.

סנפלינג

טיולי אופניים

ODT

טיול מודרך

ימי גיבוש

טיולי ג'יפים

פיתוח צוות