סיור מודרך

בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר בסיורים, מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש, לדעת כיצד לספר סיפור באופן מרתק, כיצד לשתף את חברי הקבוצה ולגרום להם להיות מעורבים ואולי החשוב ביותר להעניק למשתתף את האפשרות לחוות את הטיול באופן אישי.

סיור מודרך, מורה דרך

סיורים 
מורי דרך צריכים להיות בעלי כישורים רבים נוספים מלבד האהבה הרבה לטיולים ולארץ. ראשית, מורה דרך נדרש להיות בעל כושר התמצאות גיאוגרפי וכושר ניווט. שנית, מורה דרך  צריך להיות מעין "גוגל קטן מהלך" על כל אתר, מסלול, עץ או פרח שיראה יחד עם המטיילים. בנוסף, מורה הדרך חייב ללמוד כמות עצומה של מידע, הכולל שמות, היסטוריה, סיפורים ומשלים וגם להיות בעל כישורי אינטואיציה ותקשורת ולדעת להעניק תוכן משמעותי וחיוני לכל קהל או קבוצה שהוא פוגש.

צל הדרך מציעה סיורים מודרכים, לחברים, למשפחות, לקבוצות עובדים למטרת גיבוש ופיתוח צוותים.

June24-2016-APS-ManagementTip_Team_640x3

ODTסדנאות

סדנאות outdoor של צל הדרך יוצרות תנאים בהם על העובדים להתמודד עם סיטואציות חדשות תוך התנסות 

טיולי אופניים צל הדרך.png

טיולי אופניים

ב"צל הדרך" הכנו עבורכם מסלולים משולבים של טיולי אופניים לקבוצות, מסלולי אופניים והשכרת אופניים לכל כמות נדרשת.

סדנאות פיתוח צוות.jpg

חוויה במדבר

המדבר מדבר אלינו בכל רגע ורגע, בכל שול ורגב, אך לא סתם מדבר, אלא מדבר אלינו באופן אישי

טיולים וסיורים

בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר בסיורים, מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש

Image by Tim Trad

טיול ג'יפים

ניתן לבצע טיול ג'יפים בכל עונות השנה במסלול קצר של כחצי יום או במסלול אקשן של יום שלם 

סיור מודרך לגיבוש ופיתוח קבוצה

טיול מרגש ומאתגר

אחת מהיכולות החשובות לכל מורה דרך היא לדעת להעביר את אותו הידע שברשותו באופן מעניין ומרתק ולהצליח לסחוף אחריו את כל חברי הקבוצה שהוא מדריך. בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש, לדעת כיצד לספר סיפור באופן מרתק, כיצד לשתף את חברי הקבוצה ולגרום להם להיות מעורבים ואולי החשוב ביותר להעניק למשתתף את האפשרות לחוות את הטיול באופן אישי.

להדריך טיול זה מקצוע שדורש כושר מנהיגות, להיות רועה קבוצות, מפקד וחבר של המטיילים. על מורה הדרך להיות עירני לשלומם, להזהירם מפני סכנות שעלולות להתרחש בדרך ולדעת לחוות יחד איתם שוב ושוב את הרפתקאות הטיול. לכן, בכדי לצאת לטיול מרגש ומאתגר צריך לבחור מורה דרך רב תכונות ויכולות.

אז אם אתם חושבים שיש לכם אתגר או רצון לצאת לטיול, סיור או טיול אתגרי תוכלו פשוט ליצור קשר ובצל הדרך יבנו לכם בדיוק את המסלול המתאים במיוחד עבורכם.

ציפור שחורה עם כנפיים כתומות

במדבר יהודה נוכל לפגוש את טריסטרמית

הטריסטרמית, השייכת למשפחת הזרזירים, נקראה תחילה על ידי שמעון בודנהיימר "זרזיר ים המלח", בשל האזור שבו היא מצויה. בהמשך הוחלט לקרוא לה על שמו של הכומר האנגלי הנרי טריסטראם, שחקר את ארץ הקודש והיה הראשון שלכד את הטריסטרמית בשנת 1864

סיורים מודרכים בארץ

"צל הדרך" מארגנת טיולי איכות ייחודיים בארץ. החברה מציעה: טיולי אתגר, מסלולים רגליים, סיורים באתרים
היסטוריים, מפגשים עם אנשי המקום, היכרות עם חבלי ארץ לא מוכרים וטיולים חווייתיים ומושקעים המודרכים על ידי מדריכים מנוסים המומחים בתחומם ומעניקים תשומת לב ויחס אישי למשתתף. החברה מארגנת טיולים לחברות, לפרטים ולבודדים לפי הזמנה.


מגוון גדול של מסלולים מרתקים עומדים לרשותכם בצל הדרך:
נחל גוב - נחל חצרה - נחל דרוך - נחלפרס - נחל צפית - נחל ברק - מכתש הגדול - מכתש רמון - נחל יזרח - נחל בוקק - נחל רחף - מצדה - נחל כידוד - נחל מישמר - נחל צאלים - עין עובדת עין עקב - שדה בוקר - הרי אילת-נחל שלמה - נחל שחורת - הקניון האדום - הר יואש - הקניון הלבן - מצפה העיט - מעלה שחרות - ערבה - חצבה - מעלה עקרבים - עין צין - נחל צין - נחל מזור - עין יורקעם - מעלה פלמ"ח - נחל ימין - נחל כמוס - נחל תלול - עין גדי - נחל דוד - נחל ערוגות - נחל פרת - וואדי קלט - נחל אוג - נחל משאש מורבעת - נחל אבוב -נחל חימר - נחל פרצים - נחל סדום - הר סדום - נאות הכיכר - דרך השלום - נחל חווה - פרסת נקרות - דרך הבשמים - הר כרכום - מעלה דרגות - נחל חבר - מעלה איסיים - ים המלח - נחל רמון - הר ארדו - נחל העתק - פארק תמנע - נחל תמר - מר סבא - באר שבע - רביבים - בית אשל - תל באר שבע