top of page

הפקת אירוע בשטח - במהלך יום גיבוש

בצל הדרך מקפידים על כללי תכנון של הפקה מוצלחת, הכוללים: גיבוש רעיון, תכנון, תקצוב וניהול ההפקה בפועל. חשוב לנו כצוות לשמור על קו יצירתי וממוקד לבניית CONSEPT ולהשגת מטרת האירוע .

הפקת אירוע בטבע

ההפקות בצל הדרך

בצל הדרך ממתין לכם צוות המקצועי המתמחה בחשיבה יצירתית-חוויתית ותרגומה לקונספט רעיוני באירוע. לשם כך נדרש ידע מקצועי רב-תחומי הנדרש כיום ממפיקי אירועים בפועל. בכל אירוע צוות ההפקה בונה תיק אירוע מפורט המורכב ממספר רב של פרמטרים. חשוב לנו בצל הדרך לעבוד עם חוליות מקצועיות המעניקות כל אחת את חלקה להצלחת האירוע.
האירועים משתנים בהתאם לאופי הקבוצה ולתקציב העומד לרשותה. אנו מקפידים על כללי תכנון של הפקה מוצלחת, הכוללים: גיבוש רעיון, תכנון, תקצוב וניהול ההפקה בפועל. חשוב לנו כצוות לשמור על קו יצירתי וממוקד לבניית CONSEPT ולהשגת מטרת האירוע כולל אירועים מורכבים הכוללים מיצגים ומופעים. לשם כך, פיתחנו יכולת הקשבה אמיתית לזיהוי צרכי הלקוחות ושיתופם במהלכים לאורך כל התהליך. הספקים שלנו נבחרים ומותאמים בדיוק לצרכי האירוע: סוגי המזון והמשקאות, התאורה, המוסיקה, התפאורה, התחבורה וכד'. (באירועים ציבוריים ניתן לשלב ספונסרים).
אנו שמים דגש מיוחד על נושא הבטיחות, החוקים, והתקנות הנדרשות לאירוע.

בהצלחה לכולם...


אירוע למנהלים וצוות באירגון או בחברה

אירועי השקה, אירוע שנתי באירגון או בחברה, אירוע למנהלים, אירוע לצוות העובדים.

אירוע בחיק הטבע מיוחד ובלתי נשכח, עם פעילויות וטקסים מיוחדים למנהלים.


בר מצווה שונה

בר מצווה בתנועה
טיול ג'יפים בין מדבר ליער הכולל סיור בעקבות העבר והשורשים שנראים לעין. בבית הכנסת העתיק ימתינו למטיילים קוקטייל פתיחה ושחקנים שינעימו את זמנם. העלייה לתורה תתקיים בבית הכנסת העתיק וסעודת המצווה תתקיים במקום קסום.

 

בר מצווה במצדה
אירוע מרגש במצדה הכולל עלייה ברכבל לצוק הנישא, טיול בהר בשילוב מיצגים, עלייה לתורה בבית הכנסת העתיק וירידה דרך הסוללה, ארוחה בנוף המדברי ולאחריה חזיון אור-קולי. אם אתם מתכננים לישון בלילה במקום, תיהנו למחרת מטיול אופני הרים, ג'יפים או סולמות וחבלים.

 

בר מצווה בכותל
אירוע בר/בת מצווה בירושלים. נתחיל את היום בארוחת בוקר בחיק הטבע. בהגיענו לחומות ירושלים יקדמו את פנינו מתופפים שיקפיצו את האורחים. מול הכותל תיערך תפילה וכן העלייה לתורה .לאחר החוויה המרגשת נצא לטיול במנהרות הכותל ובאתר המרשים של שרשרת הדורות. אפשר גם לסייר ברובע היהודי בשילוב תצפיות מיוחדות על מרכז העולם. לסיום נהנה מארוחה טובה במסעדה בליווי מוסיקה וברכות.

חרבת ירדא
חרבת ירדא נמצאת על כביש מחניים משמר הירדן, ק"מ לפני הכניסה למשמר הירדן יש פנייה לחרבת ירדא. האתר נמצא בנקודת תצפית מדהימה לעבר עמק החולה, רמת הגולן ורכס נפתלי. המבנה מהתקופה הערבית היה שייך לאמיר סורי. במקום מבנה אבן עתיק ללא תקרה והאירועים מתבצעים בחצר הפנימית של המבנה בה ניתן לבצע אירועים המתאימים לעד 350 איש.

 

מבואה בית גוברין
האתר שוכן בשפלת יהודה במתחם מערות בית גוברין. המבואה הינה אחת ממערות הפעמון שפזורות בכל שפלת יהודה. במבואה ניתן לבצע אירועים עד 120 איש. השכרת המקום מרשות הגנים הלאומיים בית גוברין.

 

קצרין העתיקה
גני קצרין העתיקה הינו גן האירועים היחיד מסוגו בארץ, המציע עריכת אירוע בלב אתר ארכיאולוגי מתקופת התלמוד כשהעתיקות והמבנים המשוחזרים מהווים תפאורה עוצרת נשימה. נוף טבעי ואווירה של ימי בראשית. האירוע מתקיים בין עמודי בית כנסת עתיק בן 1700 שנה. ניתן לבצע באתר אירועים עד 500 איש. 

 

מבצר כוכב הירדן
מבצר כוכב הירדן, השוכן על רכס יששכר, הינו בין הבודדים שנותרו כמעט שלמים. עם הכניסה למבצר נחשפים לנוף עוצר נשימה של עמק בית שאן והרי הגלעד. המבצר בהחזקת רשות הטבע והגנים הלאומיים. ניתן לבצע במבצר אירועים עד 500 איש.

 

חווארי מצדה
מיני נחל חווארים, היורד מצד מזרח של מבצר מצדה. המקום מציע עריכת אירוע בלב מצוקי החוואר באווירה מדברית מיוחדת, כשאור הירח והמדבר הופכים לתפאורה עוצרת נשימה. המתחם מוחזק על ידי רשות הטבע והגנים הלאומיים. ניתן לבצע אירועים קטנים של 50 עד 300.

סביבת ניצנים
ניצנים נמצאת סמוך לשמורת טבע מיוחדת, על הכביש בין אשקלון לאשדוד. נכנסים לכיוון בית ספר שדה שקמים נוסעים עוד 300 מטר ומגיעים לנקודה. האתר נמצא בנקודת חולות, עצים ואוויר של ים. במקום יש שמיים, כוכבים וירח. ניתן לבצע אירועים קטנים וגדולים במתחם.

bottom of page