סדנאות פיתוח צוותים איכותיות לארגונים וחברות

רוב העובדים הגיעו בזמנים שונים ,לכל עובד יש תואר ותעודה שונה, קסם אישי ויתרון יחסי, הגיע הזמן להבליט ולהנות מזה!

תהליכי שינוי לשם שיפור פעילות צוות

  • סדנאות פיתוח צוותים איכותיות לארגונים וחברות

  • סדנאות פיתוח צוותים גדולים וקטנים

  • סדנאות פיתוח צוותים לחברות הייטק ואירגונים

  • סדנאות פיתוח צוותים ODT גם בחורף

  • סדנאות פיתוח צוותים לשיפור עבודת הצוות

  • סדנת פיתוח צוותים ביום אחד עד שלושה ימים

 

עצוב להגיד שבסופו של יום בעבודה אנחנו לא עד כדי כך פרודוקטיביים ומצוינים, העובדות קצת מטושטשות אצלנו אנחנו מתקשים להבין איפה הבעיה: באנשים או בניהול? מה ההבדל בין סדנת גיבוש צוות לבין סדנת פיתוח צוות ומה באמת אנחנו צריכים כדי לייעל את צוות העובדים.

 

התקשרו עכשיו ובשיחה אחת תוכלו למקד ולאבחן את הבעיה, ניצור סדנת פיתוח צוות מדויקת עבורכם

ובוודאות אפקטיבית ומועילה!

הרעיון בסדנאות פיתוח צוותים הוא לתת למשתתפים לשבור מחסומים, לשפר את ההיכרות הבינאישית ואיתה באופן ישיר שיפור השיח והתקשורת.

לתת למשתתפים לגשת למזנון ולהעמיס לעצמם צלחת יפה של מוטיבציה, כלים וידע.

במשך הסדנה, באופן כאילו מפתיע, תתחילו ליצור קישורים ולגלות תכונות ומעלות שלא היו קיימים אצלכם בצוות.

סדנאות פיתוח צוותים מטרתן לתת למשתתפים לגשת למזנון ולהעמיס לעצמם צלחת יפה של מוטיבציה, כלים וידע בזמן קצר.

צור/י קשר וביחד נצא לדרך
arrow&v
arrow&v

.תודה ,נחזור אליכם בהקדם

שאלות-תובנות-טיפים

סיבות הגיוניות להצטרף לסדנאות פיתוח צוותים


הרעיון בסדנאות פיתוח צוותים הוא לתת למשתתפים לשבור מחסומים, לשפר את ההיכרות הבינאישית ואיתה באופן ישיר שיפור השיח והתקשורת. לתת למשתתפים לגשת למזנון ולהעמיס לעצמם צלחת יפה של מוטיבציה, כלים וידע. ראה בהמשך 5 סיבות שעלו במעגלי שיחה של צוותים אחרים...
1. הרגלים, שגרה והנטייה


הנטייה לשים לב להצלחות קטנות במשך היום בעבודה וכמעט להתעלם מפספוסים יכולה להביא לבזבוז זמן ומשאבים. בסדנה נלמד על הדברים שאתם בצוות מחמיצים או פחות מבליטים.
2. הפחד משינוי דעה


לעתים קרובות אנו נוטים לחפש מידע המאשר דברים שאנחנו מאמינים בהם ממילא, ולא מידע העלול להפריך אותם. הנטייה הזאת באה לידי ביטוי גם כאשר מדובר בסוגיות חברתיות בסביבת העבודה. למשל, אם מישהו מאמין שאנשים מתרבות שונה ומסולם ערכים שונה, קשה לו לשנות את ה"דעה הקדומה", בסדנאות לפיתוח צוות אפשר ללמוד דרכים והסתכלות חדשה.
3. השיפוטיות שלנו


השיפוטיות שלנו, מתברר, מבוססת על מידע בולט וקל לזכירה יותר מאשר אמין. ההחלטה לגבי רכישת מכונית עשויה להיות מושפעת הרבה יותר מהיכרות קרובה עם חבר שהניסאן שלו תמיד במוסך מאשר מנתוני אמינות המבוססים על חוכמת ההמונים. באופן דומה, בעיקר אחרי אסונות תעופה המסוקרים בהרחבה בטלוויזיה, אנשים מייחסים סיכון רב יותר לטיסה במטוס בהשוואה לנסיעה במכונית. בסדנאות פיתוח צוות לומדים פחות לשפוט על פי הרגש וסטיגמות ולפתח מקורות המבוססים על חוכמת ההמונים או חוכמת הצוות ומידע אמין.
4. תורת המשחקים ותהליך התפתחות למידה


בסדנאות פיתוח צוותים של צל הדרך משחקים. תוך כדי המשחק לומדים את כללי המשחק ותרגומם למשחק במקום העבודה, יוצרים שיתופי פעולה, בונים אסטרטרגיה וטקטיקה ויוצאים להתקפה כדי להשיג את המטרה, ומגלים כיצד אמון ותקשורת יכולים לשפר את תפקוד הקבוצה, מגלים חוזקות וחולשות של המשתתפים, בסוף המשחק המשתתפים מסיכים מסכנות והשלכתן לחיי היום-יום.
5. קבלת החלטות - לדברים פשוטים יש השפעה


לדברים פשוטים לכאורה יש השפעה ערמומית על דרך החשיבה שלנו. האופן שבו מוצגים לפנינו נתונים משפיע על השיפוט שלנו. בסדנאות פיתוח צוותים לומדים לקבל החלטות ציוותיות דנים ברמת הסיכון והסיכוי, רווח והפסד, רמת הדחיפות, העלות, המשאבים שיש להשקיע, יכולת הביצוע וזמינות המשאבים, בחירת החלופה הטובה ביותר, שיתוף צוות העובדים בתהליך קבלת ההחלטות, ועוד.

"בכל דבר יש יופי, אבל לא כל אחד יכול לראות זאת"

קונפיציוס