"מכשולים הם הדברים הנוראים האלה שאתם רואים כשאתם מסירים את עיניכם מהמטרה שלכם" - הנרי פורד זיג זיגלר

ימי גיבוש לעובדים-נבנים ומעוצבים לפי בקשתכם

ימי גיבוש לעובדים
ליהנות. להתרגש. להתגבש
ימי גיבוש לעובדים שמטרתם לרענן ולחזק את הקשר בין העובדים, לשפר את המוטיבציה והצלחת החברה על ידי פעילויות שהן חוויות, כיף והמון ערך מוסף עם מדריך מצוין ששווה להכיר!

יום גיבוש לחברות

ימי הגיבוש והסדנאות לעובדים מתקיימים בחברה ובטבע. ככלל, הטבע מייצר מצבים איתם האדם צריך להתמודד, כמו לחץ וחוסר וודאות, צורך לקבל החלטות ועוד. משתתפי הסדנא יבצעו תרגילים אישיים וקבוצתיים, שינותחו לאחר מכן עם השלכות ליום יום.

יום גיבוש לעובדים בהתאמה לקבוצה:

להוציא את המקסימום מהזמן וההשקעה שלכם - איזה יום גיבוש מתאים לכם?

אפשר להתאים את הפעילויות לכל גיל, לערכים ולמטרות החברה, לקבוצות מעל ומתחת ל-10, 50, ו- 100 עובדים.

ישנן קבוצות עובדים שונות. קבוצה יכולה להיות הטרוגנית או הומוגנית יותר או פחות. נקיים שיחה מקדימה ונחליט ביחד על אופי וסוג הפעילות עם מנהל העובדים על מנת להגיע למיצוי מירבי ותוצאה אפקטיבית על-פי סגנון הקבוצה, הכישורים והניסיון.

שאלות וטיפים : לימי גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים בחיק הטבע:


זאת המומחיות שלנו! אין כמו פעילויות בחיק הטבע רחוק ממסכי מחשב, רחוק מהסביבה הידועה והמוכרת בבגדים ספורטיביים ורוח נעימה, תרתי משמע, לבצע משימות קלות או משימות יותר מאתגרות בהתאם למסרים וערכי החברה. יום גיבוש לעובדים בחלל העבודה / החברה
להתאהב מחדש בחדר העבודה:


תמיד אפשר לקחת חלל ולמלא אותו בתוכן, אנרגיות, מצב רוח טוב וחדוות אנשים, אבל אנחנו מציעים לתת לעובדים "יום צ'ופר" ולהפוך את חלל העבודה לחוויה מעצימה ומהנה בעזרת פעילויות מקוריות, שאפשר להשיג ולבצע רק איתנו!
יום גיבוש לעובדים רגוע:


סדנאות ומשימות איכותיות, מקוריות, מאתגרות ומהנות למטרת גיבוש העובדים והשגת מטרות החברה, ללא מאמץ פיזי גדול וללא מוסיקה רועשת, בחיק הטבע או בחלל החברה.
יום גיבוש לחברות אקסטרים:


מי אמר אקסטרים ולא קיבל?! אקסטרים או כמעט אקסטרים, בשטח, ברך כלל לקבוצת עובדים יותר צעירים, משימות מגבשות בשילוב פעילות פיזית מאומצת ברמות שונות כמו: סנפלינג, טיולי אופניים, טיולים בשטח ומשימות בטבע.
יום גיבוש לעובדים בחורף:


ישנם מקומות בטבע, בארצנו היפה והמיוחדת, שכדאי יותר לבקר בהם בחורף, לתכנן יום כיף ומשימות גיבוש ייעודיות לקבוצת עובדי החברה, משימות שאפשר לבצע בהנאה רבה במזג אוויר חורפי.
יום גיבוש לעובדים בקיץ:


כל המקומות והאתגרים שיש לנו להציע ליום גיבוש בימי קיץ לוהטים, בסביבה רטובה ומים מצננים, בחדר ממוזג, בצפון הקר או אפילו לילה במדבר.

סנפלינג

טיולי אופניים

ODT

טיול מודרך

ימי גיבוש

טיולי ג'יפים

פיתוח צוות