DSC00539.jpg

פעילויות מגבשות לקבוצה

פעילות משפחתית מגבשת

בישראל קיימת תרבות עשירה של טיולי משפחות בסופי שבוע ובימי חול המועד בחגים הארוכים ( סוכות, חנוכה, פסח ). הדבר מאופיין בקבוצות של מספר משפחות, כמה עשרות אנשים, היוצאים באופן קבוע לטיולים ומחנות ברחבי הארץ. פעילות זו מבורכת ומקדמת מספר ערכים חשובים בחייו של האזרח במדינה: 

  • מעורבות חברתית

  • שמירה על החי והצומח

  • אהבת הארץ

  • ערכים של חברות ורעות

  • ועוד...

במציאות העכשווית, כאשר כולנו צמודים למסכים, לסמרטפונים, מחשבים או לטלוויזיה, קשה יותר ויותר למצוא רעיונות מקוריים ומעניינים כיצד לגבש את המשפחה ולמצוא תכנים אטרקטיביים אשר יהוו תחליף מעניין. גם באותם טיולים אנו מוצאים את כל מי שלא נוהג דבוק למכשיר הנייד שלו וכמעט שלא מרים את הראש....

באוניברסיטת סטנפורד המפורסמת שבארה"ב בוצע לפני שנים בודדות מחקר יוצא דופן הבודק את השפעתה של היציאה לטבע על אנשים ( קבוצת המחקר היתה אנשים עירוניים ).

התוצאות היו ברורות ובשפה מקצועית "מובהקות": הנבדקים שיצאו לטבע, הראו שיפור הן במצבם הנפשי על פי השאלונים, והן ברמת הפעילות המוחית בחלק שאחראי על שקיעה במחשבות עגומות. אחד מהחוקרים המרכזיים שעמדו בלב המחקר טען כי התוצאות "מעידות שיציאה לסביבה טבעית יכולה להיות דרך קלה וכמעט מיידית לשיפור מצב הרוח".

 

פעילות משפחתית מגבשת יכולה לשנות דפוסי חשיבה ולחזק את הקשרים המשפחתיים והקבוצתיים. הרעיון המרכזי הוא להוסיף לאותם מפגשים משפחתיים או חברותיים תכנים ועניין ללא מגבלות של נגישות עם יכולת להתאים כל פעילות לכל מקום ואתר במדינה.

 

גיבוש קבוצתי/ משפחתי מעניק אושר ותחושת בטחון, שיתוף פעולה בין בני המשפחה או החברים, ויתורים זה לזה, הפגנת של אכפתיות ומעורבות בחיי המשפחה תורמים להעצמה אישית, אשר משפיעה על המשפחה/ קבוצה כולה ויוצרת מערכת הרמונית אשר מתפקדת בצורה נעימה יותר.

על מנת למצוא פעילות קבוצתית מגבשת אשר תותאם באופן מדויק לצרכים שלכם, אתם מוזמנים לפנות ליגאל בן דניאל, מנכ"ל חברת 'צל הדרך'. אנחנו נמצא ביחד אתכם את הפעילות המתאימה ביותר. אתם מוזמנים לפנות בטלפון 050-5405049 או צור קשר.

צור/י קשר וביחד נצא לדרך
arrow&v
arrow&v

.תודה ,נחזור אליכם בהקדם

הרחבה על סוגי הפעילויות

Quanto tempo de acesso eu tenho?


O Acesso é vitalício. Depois que você adquire uma vez seu pack canva, ele ficará salvo no seu Login do Canva. Recomendamos que você salve em uma pasta para não perder seus Design.
Precisa ter o Canva Pro?


Não, o Canva Pack Feed Autêntico 2.0 foi feito para o Canva Gratuito e também serve para o canva Pro.
Como acesso meu produto?


Você receberá o acesso por email assim que o pagamento for aprovado. Lembrando que o pagamento por boleto leva 3 dias pra compensar, assim que compensar você receberá o acesso por email. Você também pode acessar o produto diretamente na plataforma da Hotmart:
01 – Faça login com o email de compra na hotmart.com.br
02 – Acesse o menu lateral, clique em Produtos > Minhas Compras
Em quanto tempo depois do pagamento recebo o acesso?


Pagamentos realizados por PIX e Cartão demoram em média 10 minutos e Boletos demoram 3 dias para compensar, assim que compensar você receberá o acesso por email.
Posso compartilhar ou vender os templates?


Não. Isso violará os Direitos autorais e poderá acarretar em ação judicial.
Existe algum suporte para tirar dúvidas?


Sim, temos suporte por E-mail, Whatsapp e Direct.

השקעה בפיתוח צוות

להצטרף אחד לשני זו התחלה טובה.

להישאר ביחד זו התקדמות.

לעבוד ביחד זו הצלחה.

לפרטים נוספים

ימי גיבוש לקבוצות

 תופתעו לגלות שדרך המשחק מתעוררות כל התכונות של צוות

לפרטים נוספים

לשבור שיגרה

צל הדרך מארגנת ומבצעת את תוכנית הטיול בהתאמה אישית ללקוחות בודדים ולקבוצות מאורגנות

לפרטים נוספים

פעילות גיבוש ODT

יש לזכור שאף אחד מאיתנו לא חכם כמו כלל הצוות

לפרטים נוספים