top of page

"אתה לא לומד ללכת על ידי כך שאתה מבצע ההוראות. אתה לומד על ידי עשייה וגם על ידי כך שאתה חווה נפילות"  
ריצ'רד ברנסון

כמה פעמים בא לכם לעוף?

לעוף על הפרויקט, לעוף על עצמכם, לעוף החוצה למקום שקט?

כמה פעמים אמרתם: חייבים להיות יותר טובים?!

קשה מאוד לרכוב באופניים כל הזמן, בהרגשה של עליה.

כיצד לבנות אסטרטגיית ניהול שונה

ניהול מנהלים הוא משימה מורכבת ואחראית. כל מנהל מחויב להבין את העסק שלו בעומק ולשרטט אסטרטגיות יעילות שיביאו להצלחה. האם ישנה אסטרטגיה אחת נכונה לניהול מנהלים? התשובה היא לא. כל עסק וסביבה ייתכן שתחייבו אסטרטגיה שונה, ובכדי לזהות אותה, עליכם להבין את צרכי העסק והצוותים שבו

.

הנה מספר כללים לבניית אסטרטגיית ניהול יוצאת דופן:

 הבנה מעמיקה של העסק: לפני שתתחילו לבנות אסטרטגיה, עליכם להבין את העסק שלכם בעומק. מהם המטרות, הרגשיות, והאתגרים של העסק? מהם הערכים שמנחים את המנהלים בעסק זה? נדרשת הבנה מעמיקה שתסייע לכם לזהות את הכיוונים הנכונים.

 התמקדות באנשים: הניהול המוצלח מתחיל בקבוצת האנשים שאתם מנהלים. כדאי להבין את נכונותם לשינוי, את נקודות החזקות והחלשות שלהם, וליצור אסטרטגיה שתכלול פתרונות מותאמים אישית.

קביעת מטרות ומדדי הצלחה: חשוב לקבוע מטרות ברורות ומדדי הצלחה שיאפשרו לכם לבחון אם אסטרטגיה עובדת או לא. זה יכול להיות גם בהקשר של גדילה פיננסית וגם בהקשר של שיפור תהליכים פנימיים.

למידה מתמידה: העולם העסקי משתנה במהירות, ולכן ניהול מנהלים יוצאת דופן דורש תומכים למידה מתמידה. הבינו שזו תהליך שמחייב להתרחש תוך כדי העבודה ולא כמו משימה נפרדת.

אינטגרציה עם אסטרטגיות נוספות: אסטרטגיית ניהול מנהלים צריכה להתממש באופן משולב עם אסטרטגיות אחרות בעסק. זה יכול לכלול את אסטרטגיית השיווק, הפיננסית, ועוד.

בסופו של דבר, אסטרטגיה יוצאת דופן בניהול מנהלים היא אודות ההבנה המעמיקה של העסק ושל צרכי הצוותים בו. היא מאפשרת לנו להוביל את העסק להצלחה גם בעולם המשתנה והאתגרים היומיומיים.

 
 • טיולי אופניים לקבוצות כחוויה ליום גיבוש:
  החוויה. הצפייה בנופים דרך החלון רחוקה מלהיות אמיתית כמו טיול רגלי. אבל כמה כבר אפשר ללכת בלי להתעייף? הפתרון: אופני הרים. לראות את הטבע מקרוב וממש לגעת בו, לגמוע מרחקים במהירות שלא מטשטשת את הנוף, לעצור ולהריח פרח ולשמוע הדרכה מרתקת על הסביבה וזאת בלי לגרום לפקקי תנועה, ונוסף על כך - אולי הדבר הכי חשוב - לעשות פעילות גופנית בריאה. ב"צל הדרך" הכנו עבורכם מסלולים משולבים של טיולי אופניים לקבוצות, מסלולי אופניים והשכרת אופניים לכל כמות נדרשת.
 • האופניים משתלבות בתוכניות מגוונות:
  טיול אופניים יכול להיות למטרת גיבוש קבוצה. טיול אופניים יכול להיות במסגרת סדנת ODT או כחלק מטיול ארוך ובו מגוון פעילויות בטבע. טיול אופניים יכול להיות כחלק מפעילות פיתוח צוות מנהלים ועובדים בחברה. יום שכולו רק כיף ואהבה לטבע. טיול אופניים עם לינה. טיול אופניים למבוגרים וילדים. טיול אופניים לחברות, ארגונים עסקים, משפחה וקבוצות ילדים ונוער. מ - 2 עד 1000 רוכבים. טיול אופניים במגמת ירידה. טיול אופניים לקבוצות מבית ספר, לתלמידים מכיתות ז' עד יב'. בר מצווה מתגלגלת עם החתן והאורחים. טיול אופניים לאור ירח.
 • מה תקבלו בטיול אופניים מאורגן?
  הכנו עבורכם מסלולים של טיולי אופניים לקבוצות, מסלולי אופניים והשכרת אופניים לכל כמות נדרשת. הצוות שלנו ידאג להכין עבורכם אופני הרים, קסדה, ג'יפ מלווה צמוד ומורה דרך מוביל וכמובן ביטוחים כחוק. אנו ערוכים לקבוצות של 20 עד 500 רוכבים.
 • איך מתנהל טיול האופניים?
  הטיול מתחיל בהיכרות עם הצוות, עם הוראות בטיחות וחלוקת האופניים (תהליך שאורך כרבע שעה). לאחר מכן יוצא המדריך בראש הטור וכל אחד מוצא את מקומו ללא צפיפות. במהלך הרכיבה נעצור לשם מנוחה, הסברים ושתייה. הטיול מתנהל לפי חוזה מנכל של משרד החינוך.
 • איזה ניסיון צריך כדי להיות חלק מטיול אופניים קבוצתי?
  כל מה שצריך זה לדעת לרכב על אופניים ואין צורך בניסיון מוקדם ברכיבת שטח. יש להגיע עם הרגשה חיובית ורמת כושר של אדם המסוגל ללכת למסעדה המרוחקת ק"מ אחד. במידה ואתה או את מארגנים את הטיול,צור קשר וקבל יעוץ .
 • היכן מומלץ לטייל?
  בעונת החורף והאביב אנו מציעים לטייל באחד מן המקומות הבאים: דרום מדבר יהודה, שפלת יהודה, נחל פרצים, נחל סדום, נחל אמציה, נחל צין, יער בריטניה או שמורת הבשור. רצוי להתקשר ולקבל יעוץ מנסיון של 20 שנות עבודה בתחום. אנחנו יכולים להשתלב בתוכניות שלכם.
 • האם יש רכב לווי צמוד לרכוכבי האופניים?
  יש רכב שטח צמוד לקובצת הרוכבים.הרכב משמש את הרוכבים להובלת ציוד,רכב להחלפת אופניים ותיקון,הרכב משמש את הרוכבים שמעונינים לעלות לרכב מכל סיבה.
 • האם יש מדריך לקבוצה שמכיר את המסלול?
  לכל טיול אופניים מצטרף מדריך שמכיר את מסלול האופניים. המדריך יעצור את הקבוצה במקומות מוצלים. המדריך יעצור במקומות שצריך לרדת מהאופניים כדי לשמור על כללי בטיחות. והחשוב מכל המדריך יפתח את העניים לסביבה החדשה בעזרת הדרכה על המקום.
 • האם יש ביטוח על פעילות האופניים?
  יש ביטוח על טיולים מאורגנים.כל טיול מתחיל בהדרכה על בטיחות במסלול. רוכבים שמגיעים לטיול אופניים מאורגן חייבים לשמור על הכללים שימסרו במסלול ובמהלך הרכיבה. במידה ומשכירים אופניים באופן אישי,אין ביטוח על הרוכב.
 • באיזה זמן בתוכנית של היום, כדי לשבץ את הרכיבה באופניים?"
  בימי הקייץ רצוי בשעות הבוקר או בשעות הפחות חמות בשעות הערב.
 • משך הרכיבה לקבוצות עובדים אקראי?
  משך זמן הטיול תלוי באופי המסלול.תלוי במזג האוויר. הממוצע כשעתיים עד שלוש שעות. ניתן להזמין טיול אופניים במגמת ירידה.
 • חברת צל הדרך מספקת בטיולי אופניים מאורגנים:
  אופניים מקצועיות קסדות הובלה ג'יפ מלווה לאורך המסלול הדרכה ביטוח על כלל הפעילות
bottom of page