"אתה לא לומד ללכת על ידי כך שאתה מבצע ההוראות. אתה לומד על ידי עשייה וגם על ידי כך שאתה חווה נפילות"  
ריצ'רד ברנסון

כמה פעמים בא לכם לעוף?

לעוף על הפרויקט, לעוף על עצמכם, לעוף החוצה אל הטבע?

כמה פעמים אמרתם: חייבים להיות יותר טובים?!

סדנת פיתוח מנהלים של צל הדרך למנהלים שרוצים לעוף מהעיר, מהעבודה, מהעומס, מהמרוץ המטורף, ולרכוש כלים ומיומנויות לביצוע פרויקטים קטנים וגדולים בשאיפה למצוינות אישית, עסקית וארגונית.

 

ובכן, לפרוש כנפיים ולעוף זו החלטה של רגע, ולהגשמת הרגע הזה לא תדרשו יותר מבוקר אחד נעים בטבע, בוקר של סדנת ODT שכל יעודה פיתוח מנהלים עם דגש על פיתוח מיומנות לפי דרישה.

מנהל אמור להפיק את המרב מהמשאבים העומדים לרשותו

 

בסדנת outdoor  של צל הדרך מתמודדים ולומדים נושאים כמו: ניהול העבודה בצוות, משאבים חומריים, זמן, תקציב, היכרות אישית, אינטראקציה ותקשורת בין המנהלים וצוות העובדים,  האצלת סמכויות, ניהול ישיבות.

את כל אלה ועוד, אפשר תמיד לשפר ולפתח על מנת ליישם מחויבויות לארגון תוך ניצול מרבי של המשאבים.

רחף מעל התמונה - מעבר בקליק

טיפים ותובנות

מנהלים כחלק מהצוות בכל השלבים


סדנאות ODT בשטח של צל הדרך מפתחות מודלים התנהגותיים באינטראקציה עם מנהלים ממונים, צוות עובדים, לקוחות, וקולגות. בסופו של דבר כל היחידות שמרכיבות צוות עבודה,מגיעים לאימון והורדת תובנה משותפת.
המנהלים ברמה האישית משתתפים וגם מתבוננים כחלק מהצוות


ברמה האישית – קבלת החלטות ופתרון בעיות, ניהול אפקטיבי של זמן, מחויבות לפרויקט. ברמה הבינאישית – טכניקות להשפעה, משא ומתן, טיפול בהתנגדויות, הנעה לפעולה. המנהל הצוות משתתף ורואה בזמן אמת את נקודת המוצא של הצוות. הצוות והמנהל עוברים את התהליך יחד.
מנהלים שמחפשים להכניס אנרגיה לצוות


מגוון של מטרות עבודה עומדים לרשותכם,בהתאם לאופי הצוות וההתפתחות של הצוות. ברמה הבינציוותית- ניהול, הפעלה והנעה של צוות עובדים, ניהול ישיבות צוות אפקטיביות תוך מתן ביטוי אישי של כל אחד מבין חברי הצוות, כלים להעלאת מוטיבציה, פיתוח מיומנות עבודת צוות. הכל נעשה מתוך עשייה משותפת והנחיית הצוות בלקחית הדברים הטובים שהתרחשו. בכל משימה הצוות משפר את הדרך להשגת המטרה.
מציעה אימון חד פעמי בסדנה אחת או אימונים מתמשכים בכמה סדנאות.


בדיוק מה שחפשתם! סדנת Out Door בהתאמה אישית לצרכים שלכם כמנהלים ובהתאמה לצרכיו של הארגון/חברה. הצטרפו למאות מארגונים וחברות בישראל שעברו דרך, עם צל הדרך ועכשיו הם יותר יצירתיים וחכמים . כלים שימושים שניתן לשכפל ולקחת ליום יום.

סנפלינג

טיולי אופניים

ODT

טיול מודרך

ימי גיבוש

טיולי ג'יפים

פיתוח צוות