סדנת פיתוח מנהלים

 

"אתה אף פעם לא מבוגר מדי מכדי להציב לעצמך מטרה חדשה או לחלום שוב מחדש" 

ק.ס. לואיס

סדנאות משחק למנהלים, גיבוש ופיתוח צוות מנהלים על ידי משימות קבוצתיות .

נתחבר לטבע האישי של המנהלים, נביא לתובנות חדשות, ונפעיל חושים רדומים.

לא קל לאסוף חבורה של יצירתיים חכמים ולנהל ישיבות מנהלים אפקטיביות, אסטרטגיה נכונה, ולפעול במתואם כדי להצליח.

הצמיחה חשובה יותר מהכל.

לכל אחד תפקיד במשחק ההצלחה, לבנות מוצר או שירות, להבין את הנפשות הפועלות ואת הכלים, המכשולים, הבעיות...פיתוח מחזורי ונמשך הוא החלק החשוב ביותר בהצלחת המיזם, לכן צל הדרך מציעה לא רק סדנת משחקים אחת אלה ליווי מתמשך וסדנאות משחקים רבות לשיפור מתמיד בדרך אל ההצלחה.

סדנאות בהם הפעלות ומשחקים למנהלים שמטרתם פיתוח עבודת צוות, פיתוח מיומנויות מנהלים ויום גיבוש.

לכל צוות יש מנהל צוות שהוא חלק החשוב ביותר במכלול.

במפגש הצוות עובר תהליך של הבנה,ולקיחת אחריות בחיפוש לפיתרון הבעיה.

המנהל עובר תהליך מורכב, פעם אחת כאחד מהצוות ופעם שנייה הוא מתחיל להכיר את הצוות מזווית שונה, את היתרון הסמוי שיש בכל איש צוות.

שאלות,טיפים ותובנות

מנהלים רבים מוקסמים ומהדרך והגישה , ללמוד מתוך משחק,מתוך אתגר צוותי?


משחקי מנהלים למטרת הצלחה עם מיזם למשחקי מנהלים מספר מוטיבים: עיבוד וניתוח החוויה במקום ההתרחשות שבירת שגרה התייחסות למרכיבים שונים של התנהגות, כפי שבאים לידי ביטוי בביצוע משימות מתן אפשרות לאנשים להפגין פן לא מוכר באישיותם
איזה ערך מוסף, הסדנא מעניקה למנהלים ולצוותים?


הסדנא נותנת אפשרות למנהלים ועובדים לעבוד עם אנשים איתם הם לא בקשר יום יומי, משלבת יום כיף עם למידה ארגונית אישית ומשמשת במה להפקת לקחים ארגוניים, צוותיים ואישיים ליישום אחריה. סדנאות משחק למנהלים מותאמות לצרכים ספציפיים ולמספר המשתתפים, אנו בחברת צל הדרך בעלי ידע וניסיון רב בפיתוח מנהלים וצוות עובדים, במשך השנים בנינו משחקים ופעילויות רבות ביניהם אפליקציה מקורית, אפליקציית ניווט משימות לפיתוח מנהלים. אם אתם מנהלים ותיקים או מנהלים חדשים של מיזם חדש יש לנו משחקים בדיוק בשבילכם!
מנהלים צריכים להתחדש באופן קבוע, פה תוכל למצוא דרך מעט שונה:


פיתוח מנהלים על ידי משחקים תחום ה- O.D.T תופס מקום גדל והולך בתחום ההדרכה, ההנחיה ,פיתוח צוותים ופיתוח המנהלים בארגונים. סדנאות אלו מהוות כלי רב עוצמה בשיקוף מצבים בארגון, בפיתוח מיומנויות ומאפשרות הנעת תהליכים רצויים והתייחסות אל נקודות גלויות וסמויות בין אנשים, צוותים ומחלקות בארגון. מטרת המשימות הינה הקניית מיומנויות בפיתוח עבודת צוות, פיתוח מנהלים ומיומנויות אישיות, התמודדות עם מצבי לחץ, פתרון בעיות, ניהול זמן, קבלת החלטות, תקשורת בין אישית ועמידה ביעדים אישיים וקבוצתיים.
על מה מתבססת המדותיקה של המשחק?


המשחקים/המשימות מתבססים בעיקרון על טכניקת למידה חווייתית, הצבת משימות אישיות וקבוצתיות. האווירה התומכת, מעודדת את השקעת המאמץ באתגרים הקיימים ומאפשרת למשתתפים לגלות, ללמוד ולפתח את הפוטנציאל האישי כאינדיבידואלים וכחברים בקבוצה. בגמר התרגיל,מתכנסים למעגל שיחה להתבוננות בתרגיל...בזמן זה יוצאים תובנות מרתקות.

סנפלינג

טיולי אופניים

ODT

טיול מודרך

ימי גיבוש

טיולי ג'יפים

פיתוח צוות