top of page
סדנת ODT -צל הדרך

סדנאות ODT למצוינות בעבודה

סדנת  Outdoor Training לפיתוח צוות

צל הדרך מציעה למנהלי צוותים משחקים, סדנאות ופעילויות שמטרתם לשפר את המוטיבציה, הפרודוקטיביות והאושר בעבודה.

סדנאות outdoor של צל הדרך יוצרות תנאים בהם על העובדים להתמודד עם סיטואציות חדשות תוך התנסות במצבי לחץ, חוסר וודאות, צורך בקבלת החלטות ובהתמודדות עם מכשולים, וכתוצאה מכך העובדים משפרים יכולות ופוטנציאל כפרט וכקבוצה.

תהליך האימון מבוסס על התנסות, שיקוף, הכללה, העברה ויישום. למידה זו משקפת לאדם את התנהגותו תוך שיפור המודעות בצוות ובאופן האישי.

 

סדנאות Out Door מפתיעות ומצוינות במרחב הפתוח, לגיבוש ופיתוח צוות, להשגת ביצועים טובים יותר וסיפוק למיפגש חברים.

סדנאות חוץ הן סדנאות המתקיימות במרחב הפתוח בכל מקום שתבחרו בארץ. סדנאות אלו מתארגנות ומבוצעות במקומות שונים בעולם, בשל השפעותיהן הטובות והחיוביות על העובדים.

סדנאות אלו נצפו בטוחות ובריאות עבור המשתתפים. הם מתקיימים במקומות טבעיים ומאורגנים. לפיכך, יש להם מספר רב של יתרונות בהשוואה לסדנאות בחלל סגור.

אחד היתרונות העיקריים של סדנאות חוץ הוא שהם מציעים סביבת עבודה בריאה לעובדים. באמצעות עידוד אינטראקציה חברתית בין משתתפי הסדנה. כל ההיבטים הללו מקדמים בריאות גופנית ונפשית טובה אצל משתתפי הסדנה, מה שמוביל להגברת הריכוז והביצועים בעבודה.

בנוסף, סדנאות ODT מסייעות לשפר את הרגלי העבודה שלך. אלה עוזרים לך לבנות את כישורי העבודה והיכולות שלך על ידי מתן ניסיון מעשי בתחומך. משתתפים שמסיימים סדנת חוצות מגלים לעתים קרובות שהיא שיפרה את סיכויי העבודה שלהם. הם מסוגלים ליישם את מה שלמדו כדי לשפר את ביצועי העבודה שלהם בעבודה המקצועית שלהם. זה מוביל לעתים קרובות לשביעות רצון בעבודה, מה שעוזר להם . בסופו של דבר, זהו ניצחון הן למשתתפים והן למעסיקים!

לסדנאות אלו יתרונות רבים לעובדים במדינות מתפתחות בהן משאבי הטבע מוגבלים. זה מציע הזדמנות לעובדים לרכוש מיומנויות עבודה תוך הגדלת הכנסתם באמצעות מיצוי משאבי טבע. עובדים המשתמשים בכלים מתחומם צוברים ניסיון מידי בתחומם מה שמוביל להגדלת ההכנסה ושביעות הרצון בעבודה. מעסיקים מקבלים עובדים מיומנים מבלי להשקיע במתקני הכשרה יקרים או לשלם שכר גבוה יותר.

היבט נוסף של סדנאות ODT הוא בבניית צוות בקרב העובדים. אלו יכולות להיות פגישות לא רשמיות או פעילויות חברתיות בין עובדים ממחלקות ותפקידי עבודה שונים. פגישות כאלה מקדמות אמון בין עובדים ומסייעות לעובדים להכיר בתפקידי העבודה של זה במקום העבודה. זה עוזר לעובדים ליצור צוותים טובים יותר עבור פרויקטים מורכבים ומסייע להם לבצע טוב יותר במשימות הקשורות לעבודה.

ניתן לבצע סדנאות בתוך הבית או בחוץ; עם זאת, הם מציעים הרבה יתרונות כאשר הם מבוצעים בחוץ. עובדים המשתתפים בסדנאות ODT מראים ביצועים מוגברים, הרגלי עבודה מוגברים ויכולות גדולות יותר של בניית צוות. ניתן להגדיל אותם על ידי קיום סדנאות בסביבות טבעיות כמו יערות או פארקים; סביבות כאלה מקדמות בריאות טובה, נוחות ורגיעה תוך סיוע בפיתוח הצוות מקום עבודה.

מה תקבלו בסדנת ODT

במידה ואתם מחפשים פעילות שוברת שיגרה לקבוצתכם

הדרך הטובה ביותר להחליט אילו פעילויות לכלול היא על ידי קביעת התוצאה הרצויה. למה אתה מתכנן את אירוע גיבוש הצוות הזה? מה אתה מקווה לצאת מזה?

אימון לעבודת צוות: איך לגרום לעובדים שלך לעבוד טוב יותר ביחד

סגנונות התנהגות אלו מעצבים את האופן שבו העובדים שלך רואים את העולם, מתקשרים זה עם זה ומתעדפים פעילויות. במשרד יש תמיד חיכוך, חוסר לכידות בצוות יכול ליצור רגשות של תסכול. ופגיעה.

למעשה, הקשרים האישיים שנוצרים בין חברי הצוות למעשה נותנים לחברה שלך יתרון תחרותי.

לא לכולם בצוות יהיה אותו סגנון חשיבה. חצי מהצוות רוצה החלטה מהירה, בעוד שהחצי השני צריך זמן לשקול קודם כל את כל האפשרויות .

תאמינו או לא, פעילויות מהנות לבניית צוות לעבודה חשובות מאוד להצלחת העסק שלכם.

bottom of page