פיתוח צוות ODT

פעילויות גיבוש צוות: זה בדיוק האימון שהצוות שלך צריך

מנהלים רבים חושבים שהדרך הטובה ביותר להגדיל את התפוקה בחברה היא באמצעות תגמולים וכסף – זאת טעות נפוצה, מחקרים מלמדים שהדאגה לתגמולים חיצוניים עלולה להפריע באופן משמעותי לתוצאה הסופית.

צוות עובדים שיש בו מוטיבציה פנימית, צוות עובדים שהתגמולים שלו הם הנאה מהגילוי ואתגר שיתוף הפעולה, הוא צוות הרבה יותר פרודוקטיבי לארגון או לחברה!

איך מגבשים צוות עובדים?

איך מחזקים צוות עובד?

איך מגדילים את ההנאה בעבודה, המוטיבציה, ההישגיות והתפוקה?

נכון וידוע הוא שאנשים הם יצורים אוטונומיים המסוגלים לעבוד יחד בקבוצות, חברת "צל הדרך"  מציעה מגוון פעילויות מהנות לקבוצות, מחוץ למסגרת העבודה, שייעודן הוא שיפור מערכות היחסים בין העובדים. פעילויות גיבוש צוות לשיפור התקשורת הבינאישית, שיפור יכולות קבלת ההחלטות ופיתרון בעיות, חשיבה יצירתית והעצמת הפרטים בצוות ליצירת שיתוף וסינרגיה.

על מנת להגדיל את המוטיבציה, ההישגיות והתפוקה בארגון או בחברה.

"צל הדרך" מכוונת גבוהה ועובדת עשרות שנים עם חברות וארגונים גדולים וקטנים כמו: בנק אוצר החייל, אינטל, בזק, פלאפון, הלמן אלדובי, אגד תיור ונופש, מדרשת חברון, אלמוג הפקות, אמריקן אקספרס, אגודת אכסניות הנוער ועוד עשרות ומאות צוותים.

  פיתוח צוותים הוא אימון קבוצתי המציע יותר ממה שחושבים. במהלך המפגש ננסה ליצור דינמיקה בעמיתך על בסיס משימות ופעילויות מהנות מתוך רצון לראות את הצוות עובד מחוץ למסרגת. אנו יכולים להעריך במשותף עם הצוות כיצד להתקדם ,מה רצוי לשמר ומה רצוי להוריד כצוות .פיתוח הצוות מגיע מהיכולת לאמן את האנשים שלך בצורה יעילה ואפקטיבית. תמיד אפשר להגיע למסעדה ולהגדיר את המפגש כפעילות גיבוש צוות, אימון קבוצתי מסיר את הרעיון של רק לצאת משיגרה. אימון קבוצתי מגיע מתוך הבנה ומגמה להעביר את המשתתפים בלמידה מתוך חוויה ולשם מה התכנסנו .אימון הצוות באמת בונה את הצוות. אנחנו מתחברים למטרות של משאבי אנוש בחברה,למנהלים הישירים, הכלים עוזרים לנו להנחיל את התובנות מתוך הבנה של כלל הצוות. לאחר שתעקוב אחר האימון, תשתתף כאחד מאנשי הצוות, תדע בדיוק באיזה תחומים כדי להתמקד כדי לייעל את כוח העבודה שלך. באימוני צוות, פיתוח צוותים והדרכה הם תמיד ההזדמנות להוביל את הצוות לרף גבוהה יותר.

צור/י קשר וביחד נצא לדרך
arrow&v
arrow&v

.תודה ,נחזור אליכם בהקדם

שאלות וטיפים:לפעילות גיבוש צוות

Q.1 店頭買取は1品からでも買取ってもらえますか?


A.1 もちろん大丈夫です。お気軽にお持ち込み下さい。
Q.2 見積り、引取りは夜何時頃まで来てもらえますか?


A.2 基本的には18時までとさせて頂いています。どうしてもの際は各店舗までご相談ください。
Q.3 見積り金額が思っていたより少ない場合には、断っても良いのですか?


A.3 もちろんお断り下さい。但し、お断りされないように超高価買取でご提示させて頂きます。
Q.4 出張買取の日は指定できますか?


A.4 お客様のご都合をお聞きして、こちらの予定が空いてればもちろん可能です。
Q.5 少しでも高く買取ってもらうには? 何か良い方法はありますか?


A.5 衣料品は畳んで、洗濯して頂いた方が高く買取できます。箱・マニュアル付属品があるものは、一緒にお持ちください。

新しい人気商品はできるだけ早くお持ちください。汚れを落として、綺麗な状態でお持ち下さい。
Q.6 保証書が無いのですが買取ってもらえますか?


A.6 もちろん大丈夫です。但し、あった方が高くなる場合もありますので、できましたらお持ち下さい。
Q.7 買取の時に本人確認ができる書類は必要ですか?


A.7 初回の方のみ必要です。

ご本人様が確認ができる書類(免許証、保険証、パスポート、外国人登録証等)をご持参下さい。2回目以降は必要ありません。
Q.8 買取してもらうのに手数料は発生しますか?


A.8 発生致しません。但し、店頭に持ち込んで頂けたほうが、より高価買取させて頂きます。

עבודת צוות היא הסוד שגורם לאנשים רגילים לקבל תוצאות נדירות