סדנת ODT צל הדרך

עבודת צוות היא הסוד שגורם לאנשים רגילים לקבל תוצאות נדירות

פעילויות גיבוש צוות: זה בדיוק האימון שהצוות שלך צריך

מנהלים רבים חושבים שהדרך הטובה ביותר להגדיל את התפוקה בחברה היא באמצעות תגמולים וכסף – זאת טעות נפוצה, מחקרים מלמדים שהדאגה לתגמולים חיצוניים עלולה להפריע באופן משמעותי לתוצאה הסופית.

צוות עובדים שיש בו מוטיבציה פנימית, צוות עובדים שהתגמולים שלו הם הנאה מהגילוי ואתגר שיתוף הפעולה, הוא צוות הרבה יותר פרודוקטיבי לארגון או לחברה!

איך מגבשים צוות עובדים?

איך מחזקים צוות עובד?

איך מגדילים את ההנאה בעבודה, המוטיבציה, ההישגיות והתפוקה?

נכון וידוע הוא שאנשים הם יצורים אוטונומיים המסוגלים לעבוד יחד בקבוצות, חברת "צל הדרך"  מציעה מגוון פעילויות מהנות לקבוצות, מחוץ למסגרת העבודה, שייעודן הוא שיפור מערכות היחסים בין העובדים. פעילויות גיבוש צוות לשיפור התקשורת הבינאישית, שיפור יכולות קבלת ההחלטות ופיתרון בעיות, חשיבה יצירתית והעצמת הפרטים בצוות ליצירת שיתוף וסינרגיה.

על מנת להגדיל את המוטיבציה, ההישגיות והתפוקה בארגון או בחברה.

"צל הדרך" מכוונת גבוהה ועובדת עשרות שנים עם חברות וארגונים גדולים וקטנים כמו: בנק אוצר החייל, אינטל, בזק, פלאפון, הלמן אלדובי, אגד תיור ונופש, אלמוג הפקות, אמריקן אקספרס, אגודת אכסניות הנוער ועוד עשרות ומאות צוותים.

 פיתוח צוותים הוא אימון קבוצתי המציע יותר ממה שחושבים. במהלך המפגש ננסה ליצור דינמיקה בעמיתך על בסיס משימות ופעילויות מהנות מתוך רצון לראות את הצוות עובד מחוץ למסרגת. אנו יכולים להעריך במשותף עם הצוות כיצד להתקדם ,מה רצוי לשמר ומה רצוי להוריד כצוות .פיתוח הצוות מגיע מהיכולת לאמן את האנשים שלך בצורה יעילה ואפקטיבית.

תמיד אפשר להגיע למסעדה ולהגדיר את המפגש כפעילות גיבוש צוות, אימון קבוצתי מסיר את הרעיון של רק לצאת משיגרה.

אימון קבוצתי מגיע מתוך הבנה ומגמה להעביר את המשתתפים בלמידה מתוך חוויה ולשם מה התכנסנו .אימון הצוות באמת בונה את הצוות.

 

אנחנו מתחברים למטרות של משאבי אנוש בחברה, למנהלים הישירים, הכלים עוזרים לנו להנחיל את התובנות מתוך הבנה של כלל הצוות.

לאחר שתעקוב אחר האימון, תשתתף כאחד מאנשי הצוות, תדע בדיוק באיזה תחומים כדי להתמקד כדי לייעל את כוח העבודה שלך.

באימוני צוות, פיתוח צוותים והדרכה הם תמיד ההזדמנות להוביל את הצוות לרף גבוהה יותר.

לכל קבוצה או צוות יש דרישות שונות כדי להגיע למטרת גיבוש הצוות.
.נשמח לעזור לכם לגבש את הרעיון, להביא אותו לידי ביצוע
Surfers

WhatsApp צור קשר 

Rusty Window Frame
בחירת המשימות שיביאו את הצוות לתובנה הנכונה
Tropical Flower
אפיון בקשה
עזרה וחידוד המטרה
לגיבוש הקבוצה
.נשמח לעזור לכם לגבש את הרעיון, להביא אותו לידי ביצוע
.נשמח לעזור לכם לגבש את הרעיון, להביא אותו לידי ביצוע

שאלות וטיפים:לפעילות גיבוש צוות

למה גיבוש צוות?


צמד המילים 'גיבוש צוות' יוצר אמון, יוצר חוזק. האמת היא שלתוכנית מתוכננת היטב יש את היכולת לחבר בין המשתתפים להצמיח את הצוות. ניתן להעיף את הצוות שלכם למקומות נעימים, יכולים לנוע בין מיומנות מסוימת שאתם רוצים לפתח, ועד פשוט ללכד ולחבר את הצוות; הכל מתחיל בבחירה והגדרת הטרה, בפעילות גיבוש צוות שתבחרו.
קבל יעוץ חינם


התקשרו עוד היום ליגאל, בטלפון 050-5405049 או במייל, מנכ"ל החברה שישמח לסייע לכם בבנייה של יום הדרכה.
אנחנו מבצעים ימי הדרכה ופתיתוח צוות:


חברת 'צל הדרך' מבצעת ימי הדרכה לפיתוח צוותי עבודה מזה יותר מ-2 עשורים. לחברה ניסיון רב בבניית ימי הדרכה בשטח תוך שילוב משימות איכות, הדרכה של מיומנויות רכות ומיומנויות ניהול. הפעילות בשטח מהווה פלטפורמה שלנו לניתוח מצבים בצוות ואפשרות לתרגל מיומנויות שחשוב לנו לשפר ( תקשורת בין אישית, הקשבה, קבלת השונה ועוד ).
הימים האלה מחליפים את שיטת המקל והגזר:


במילים אחרות, שיטת המקל והגזר מאחורינו, עברו הימים של הנחתת פקודות מנהל. בעבר, התייחסו לקבלת החלטות וביצוע פעולות כאל תהליך היררכי, אנשים בראש הפירמידה קבלו החלטות ואילו העובדים בתחתית הפירמידה (בפס ייצור)היו צריכים לציית להוראות. כיום, בעידן של פריחת האינטרנט וזמנים של שקיפות כמעט מוחלטת, ישנה דרישה מצוות העובדים להיות מעורב, ולקבל אחריות על משימות ותהליכים בארגון. כיום, אין אנו יכולים להסתמך על הוראות מנהל. כדי להשיג את מבוקשינו ומטרתנו בחברה מנהלים נאלצים לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות העובדים, ליזום פגישות פרטניות ומפגשים קבוצתיים, סיעור מוחות בנושאים שונים, להקשיב, לשוחח ולשפר את תנאי העובדים...ואולי רוב התייעלות לחברה מגיעה מהעובדים שמתמודדים על היעדים והשגת המטרות.

סנפלינג

טיולי אופניים

ODT

טיול מודרך

ימי גיבוש

טיולי ג'יפים

פיתוח צוות