יום גיבוש מנהלים

ימי גיבוש מנהלים

 

קיימת הקבלה מאוד מעניינת ונכונה בין מסלול ההתפתחות של מנהל בארגון ובין בן/בת בכור/ה. קווי הדמיון רבים אך לצורך המאמר נתרכז במספר צירי דמיון עיקריים: 

  • מנהל כמו בן בכור מול שאר אחיו צריך להפגין אחריות ומנהיגות.

  • מנהל ובן בכור חולקים את אותה משקולת של ציפיות מבעלי החברות/ ההורים.

  • מנהלים כמו בנים בכורים נהנים מהטבות ( שכר, תנאים סוציאליים, שעת השכבה מאוחרת וחדר לבד...).

  • הציר האחרון מתייחס לאיזון בין האחריות, הציפיות, המשימות והמעמד מצד אחד לבין הצורך להרגיש ולקבל כפרט בארגון/ משפחה. ההנהלה הבכירה כמו ההורים צריך לדאוג לוויסות שבין שני הצדדים. עלינו לדרוש מהמנהלים שלנו רמה גבוהה של ביצועים ועבודה קשה אבל לא לשכוח להשקיע בהם משאבים בחזרה כמו למשל הכשרות מקצועיות וזמן איכות.

 

פעמים רבות מקבלי החלטות בארגון לוקחים כמובן מאליו את נוכחות המנהלים ואת עבודתם בחברה. הם סוחטים אותם ומחזיקים בגישה כי אם הוא מנהל ומקבל שכר גבוה מעובדיו עלינו לראות ממנו אך ורק תפוקות. הגישה הזו הולכת ונחלשת ומנהלים בכירים מבינים היום כי לפני שהוא מנהל, הוא קודם כל אדם ומנגנון הצרכים שלו זהה ברובו למנגנון הצרכים של אחרון העובדים. המנהל יכול להיעלב, להיות מתוסכל, להרגיש שחוק וכן, לחפש אלטרנטיבות נוספות. שני דרכים חשובות למנוע ניכור בקרב המנהלים הן ביצוע הדרכות מקצועיות וניהוליות לסגל הניהול וביצוע ימי גיבוש מנהלים לרמות הניהול השונות בארגון. 

 

יום גיבוש מנהלים כשמו כן הוא: יום המייצר אחדות, הזדהות גדולה יותר עם הארגון, מייצר תחושה שהארגון משקיע בפרט/ מנהל. יום כזה יכול להוות נטו כיף/ fun ויכול גם להכיל תכנים לימודיים, בהתאם לצרכי הארגון ורצונות קברניטי החברה.

 

חברת 'צל הדרך' הינה אחת החברות המובילות בישראל בביצוע ימי גיבוש למנהלים. יגאל בן דניאל, מנכ"ל ומייסד החברה, מעביר מזה שני עשורים ויותר פעילויות איכות לדרגי מנהלים שונים ב-3 המגזרים במשק הישראלי: עסקי, ציבורי והמגזר השלישי. הפעילות יכולה להתקיים בכל מקום בארץ ובכל פלטפורמה אפשרית, כולל אספקת ארוחות באיכות גבוהה במיוחד. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לנו, יחד עם הלקוחות, להעיז לחלום, ולבצע כל תוכנית.

 

צרו קשר עוד היום עם יגאל, בטלפון 050-5405049 או במייל , אנו נשמח לסייע לכם בבניית פעילות הגיבוש וכמובן להוציאה אל הפועל.

IMG_5168.gif

חשיבה מחוץ לקופסה

ימי גיבוש לעובדים שמטרתם לרענן ולחזק את הקשר בין העובדים

חשיבה מחוץ לקופסה מנהלים.jpg

עבודת צוות

עבודת צוות של צל הדרך נועדה לאמן צוותי עובדים להתמודדות משותפת עם רעיונות חדשים

ניווט משימות בעיר יפו צל הדרך

גיבוש צוות

חשיבה יצירתית והעצמת הפרטים בצוות ליצירת שיתוף וסינרגיה

סדנת פיתוח חדר מורים צל הדרך

בניית צוות

אם צוות העובדים רואים את עצמם כיריבים ובתחרות מתמדת בניהם  יהיה קשה לבצע את הפרויקט.

סדנת פיתוח צוות צל הדרך

סדנאות פיתוח צוות

הרעיון בסדנאות פיתוח צוותים הוא לתת למשתתפים לשבור מחסומים, לשפר את ההיכרות הבינאישית  ושיפור השיח והתקשורת.