פעילות צוות מגבשת

פעילות צוות מגבשת הוא אחד הנושאים המהותיים, עליו כל מנהל צריך לתת את הדעת. מלבד אופן העבודה של הצוות, רמת הביצועים וכדומה, ישנו משקל גדול גם לתקשורת הבינאישית ביניהם. יותר מכך, ניתן לומר כי ליחסי האנוש בעבודה השפעה מכרעת על התפוקה, הן מבחינת איכות והן מבחינת הספק.

פעילות צוות מגבשת לחברות

המשתתפים בפעילות מתחייבים לקבל אחריות על מעשיהם על ידי שיקוף. באמצעות הפעילות בסדנה ניתנת, למעשה, הזדמנות לכל אחד מהמשתתפים לחשוף וללמוד על הפוטנציאל האישי שלו, כיחיד וכחלק מאירגון. בעקבות הפעילות ניתן יהיה להבין קשרים חברתיים ולדעת לצפות בהתנהגות ובהתמודדות של החברים בצוות.

ימי גיבוש לצוות

כאשר הצוות מגובש והתקשורת בניהם תקינה וזורמת, הדבר תורם להתנהלות אפקטיבית ויצירת סביבת עבודה נוחה ונינוחה. סדנאות גיבוש צוות מביאות לרענון הקשר בין העובדים, מעצימות כל אחד מהם, משפרות את חשיבתם היצירתית ואף את יכולת קבלת ההחלטות שלהם.

טיולי אופניים

ב"צל הדרך" הכנו עבורכם מסלולים משולבים של טיולי אופניים לקבוצות, מסלולי אופניים והשכרת אופניים לכל כמות נדרשת.

טיולים וסיורים

בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר בסיורים, מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש

ODTסדנאות

סדנאות outdoor של צל הדרך יוצרות תנאים בהם על העובדים להתמודד עם סיטואציות חדשות תוך התנסות 

גיבוש צוות

נבחר עבורכם משימות מתאימות מתוך מגוון גדול של פעילויות העומד לרשותנו לפי אופי הקבוצה ומיקום הפעילות 

חשיבה מחוץ לקופסה

ימי גיבוש לעובדים שמטרתם לרענן ולחזק את הקשר בין העובדים

מה כולל גיבוש צוות?

ימי הגיבוש והסדנאות לעובדים מתקיימים בחברה ובטבע. ככלל, הטבע מייצר מצבים איתם האדם צריך להתמודד, כמו לחץ וחוסר וודאות, צורך לקבל החלטות ועוד. משתתפי הסדנא יבצעו תרגילים אישיים וקבוצתיים, שינותחו לאחר מכן עם השלכות ליום יום. התרגילים כוללים התנסות, שיקוף, הכללה, השלכה ויישום. לימוד באופן זה תורם ישירות לפיתוח המודעות עצמית של העובד. מלבד זאת, הלימוד החוויתי באופן של התנסות בשטח, תורם מאד לגיבוש מהיר ומשמעותי, בעיקר כאשר מדובר בצוות חדש. 

אופניים עוד פעילות צוות מגבשת

החוויה של רכיבה על אופניים בשטח הינה חווית התנסות תומכת ומעודדת, התורמת רבות לתהליכים של שינוי וגיבוש. הסדנא מחייבת השתתפות אקטיבית מצד הצוות, ואינה מותירה מקום להתנהגות פסיבית שאינה מקדמת את התהליך. המשתתפים בסדנה מתחייבים לקבל אחריות על מעשיהם על ידי שיקוף. באמצעות הסדנה ניתנת, למעשה, הזדמנות לכל אחד מהמשתתפים לחשוף וללמוד על הפוטנציאל האישי שלו, כיחיד וכחלק מקבוצה. בעקבות הסדנא ניתן יהיה להבין קשרים חברתיים ולדעת לצפות בהתנהגות ובהתמודדות של החברים בצוות. מלבד רכיבה על אופניים קיימות סדנאות נוספות, בהן מנגל בשטח, משאיות ספארי, שייט בסירות טורנדו, גלישת מצוקים, סנפלינג, טיולי אופניים, וארוחה משותפת, כלומר, סדנת בישול בטבע. הסדנאות שונות אמנם זו מזו, אך בסופו של דבר, כולן מתאימות לקידום המטרה המיוחלת - גיבוש צוות בצורה מהנה וחווייתית.

מטרת פעילות לגיבוש צוות

ישנן מטרות שונות אותן גיבוש צוות יכול לספק, כאשר מטרת הגיבוש משתנה בין צוות חדש לעומת צוות וותיק. המטרה של גיבוש צוות חדש, לרוב, היא הכנה לעבודה המשותפת בעתיד, בעוד המטרה של גיבוש צוות וותיק יותר היא לשם רענון. כמו כן, המטרה של גיבוש צוות משתנה בהתאם לכל מקום עבודה. ישנם מקרים בהם עולה הצורך בגיבוש צוות כהכנה לפרויקט ספציפי, כהכנה להגדרת תפקידים מחדש או שינויים כמו מנהל חדש, כללים חדשים וכדומה.

בנייה וקידום אתרים Go SEO

סדנאות, ימי גיבוש וטיולים

אימייל: tselgo@gmail.com

דבר איתנו

    • Facebook Social Icon

    © כל הזכויות שמורות לצל הדרך: סדנאות, ימי גיבוש, פיתוח צוות, טיולים וסיורים מודרכים.