טיולי ג'יפים

צל הדרך מזמינה אתכם לטיול ג'יפים במרחב הפתוח הכוללים: טיולי ג'יפים מודרכים, טיולי ג'יפים למשפחות וטיולי ג'יפים רומנטיים. טיולי ג'יפים למשפחות, לוועדי עובדים או לקבוצות חברים מעניקים חוויה מלאת חיוכים עם תצפיות נוף עוצרות נשימה.

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים ,חוויה מרתקת.
ניתן לשלב טיולי ג'יפים בשטח יחד עם משחקי חברה מאתגרים או פעילויות גיבוש מיוחדות להעלאת המורל. כמו כן, ניתן לשלב טיולים באופני הרים או כתב חידה מרתק. בעלי ג'יפים פרטיים יוכלו לצרף את רכבם הפרטי לטיול ולהשתמש בו ככלי השטח שלהם. בכל טיול ג'יפים יתלווה לקבוצה נהג שטח או מורה דרך מנוסה. ניתן לבצע טיול ג'יפים בכל עונות השנה במסלול קצר של כחצי יום או במסלול אקשן של יום שלם בשילוב ארוחה ופינת זולה. כמו כן, ניתן לצאת לטיול לילה לאור הירח, דבר המוסיף חן למראה העיניים ומעניק שלווה מיוחדת. בנוסף, אנו מציעים טיולי ג'יפים רומנטיים לזוגות בהם ניתן לשלב ארוחה רומנטית במהלך הטיול לאורו הבוהק של הירח.

טיולי ג'יפים במדבר
יוצאים בעזרת ג'יפ לשבילים לא מוכרים, חוצים מדבר, נפגשים עם הסביבה ומוצאים סימנים מהעבר. נפגוש תצפיות נוף מהיפות בעולם, בעלי חיים והחשוב מכל את עצמנו ואת ארצנו. לקראת שקיעה נבחר מקום להכין את ארוחת הערב, ונתחבר לטבע.

טיולי ג'יפים

Image-empty-state.png

טיולי ג'יפים

Image-empty-state.png

טיולי ג'יפים

Image-empty-state.png