בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר בסיורים, מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש, לדעת כיצד לספר סיפור באופן מרתק, כיצד לשתף את חברי הקבוצה ולגרום להם להיות מעורבים ואולי החשוב ביותר להעניק למשתתף את האפשרות לחוות את הטיול באופן אישי.

סיור מודרך,מורה דרך

סיורים
מורי דרך צריכים להיות בעלי כישורים רבים נוספים מלבד האהבה הרבה לטיולים ולארץ. ראשית, מורה דרך נדרש להיות בעל כושר התמצאות גיאוגרפי וכושר ניווט. שנית, מורה דרך  צריך להיות מעין "גוגל קטן מהלך" על כל אתר, מסלול, עץ או פרח שיראה יחד עם המטיילים. בנוסף, מורה הדרך חייב ללמוד כמות עצומה של מידע, הכולל שמות, היסטוריה, סיפורים ומשלים וגם להיות בעל כישורי אינטואיציה ותקשורת ולדעת להעניק תוכן משמעותי וחיוני לכל קהל או קבוצה שהוא פוגש.

אחת מהיכולות החשובות לכל מורה דרך היא לדעת להעביר את אותו הידע שברשותו באופן מעניין ומרתק ולהצליח לסחוף אחריו את כל חברי הקבוצה שהוא מדריך. בצל הדרך למדנו שחשוב להעביר מסר ומידע על המקום בצורה מעניינת וברורה לכל נפש, לדעת כיצד לספר סיפור באופן מרתק, כיצד לשתף את חברי הקבוצה ולגרום להם להיות מעורבים ואולי החשוב ביותר להעניק למשתתף את האפשרות לחוות את הטיול באופן אישי.

להדריך טיול זה מקצוע שדורש כושר מנהיגות, להיות רועה קבוצות, מפקד וחבר של המטיילים. על מורה הדרך להיות עירני לשלומם, להזהירם מפני סכנות שעלולות להתרחש בדרך ולדעת לחוות יחד איתם שוב ושוב את הרפתקאות הטיול. לכן, בכדי לצאת לטיול מרגש ומאתגר צריך לבחור מורה דרך רב תכונות ויכולות.

אז אם אתם חושבים שיש לכם אתגר או רצון לצאת לטיול, סיור או טיול אתגרי תוכלו פשוט ליצור קשר ובצל הדרך יבנו לכם בדיוק את המסלול המתאים במיוחד עבורכם.