סדנה התנסותית בקסמו של הטבע מאפשר גיבוש תוך עיבוד עמוק ומשמעותי בזמן קצר יחסית. תהליך למידה זה מבוסס על התנסות, שיקוף, הכללה, העברה ויישום. למידה זו משקפת לאדם את התנהגותו תוך שיפור המודעות בצוות ובאופן האישי.

ומה אח"כ? נשמח שתיצור קשר, נקשיב ונבנה ביחד את הסדנה לצוות מוביל ורענן.

 

סדנאות גיבוש צוות

סדנאות פיתוח צוות   IND  ODT

Out Door Training

ימי גיבוש לעובדים וסדנאות לפיתוח צוות בטבע - Out Door Training
סדנת גיבוש מהיר של צוות חדש או של צוות ותיק הזקוק לרענון שמטרתה הינה שיפור התקשורת הבינאישית, שיפור יכולות קבלת ההחלטות ופתרון הבעיות, חשיבה יצירתית והעצמת הפרטים בצוות ליצירת שיתוף וסינרגיה.

שיטת העבודה
סדנאות צל הדרך מיושמות בטבע מתוך הבנה כי תהליך חווייתי בשטח ייצור חותם משמעותי יותר אצל המתמודדים. הטבע מאפשר לנו ליצור מצבי קיצון בהם על האנשים להתמודד עם סיטואציות חדשות תוך התנסות במצבי לחץ, חוסר וודאות, צורך בקבלת החלטות ובהתמודדות עם מכשולים. המשתתפים יבצעו תרגילים אישיים וקבוצתיים שבסיומם תנותח הפעילות תוך השלכה מהשטח להתמודדות היום-יומית. תרגילי ההשמה מבוצעים בעזרת מתקני משימות המאפשרים המחשה וחיזוק תהליכי (או בעזרת הטבע עצמו).

לימוד התנסותי בקסמו של הטבע מאפשר גיבוש תוך עיבוד עמוק ומשמעותי בזמן קצר יחסית. תהליך למידה זה מבוסס על התנסות, שיקוף, הכללה, העברה ויישום. למידה זו משקפת לאדם את התנהגותו תוך שיפור המודעות העצמית. ההתנסות הקבוצתית מאפשרת הבנה עמוקה יותר של הקשרים החברתיים תוך צפייה בהתנהגויות ובהתמודדויות מצד אנשים אחרים בקבוצה. קבלת הפידבק הקבוצתי מאפשרת למשתתף התפתחות, שינוי וצמיחה.

חוויית השטח מחייבת מעורבות פיזית והתנהגותית כאשר המשתתפים בה מחוייבים לקבל אחריות על מעשיהם תוך לימוד מונחה של שיקוף. הטבע מוציא אנשים משגרת חייהם, מציב אתגרים חדשים, מאפשר פתיחות ללמידה ומטשטש הבדלי מעמדות. הלימוד בשטח הינו חוויית "אקסטרים" המהווה קרקע פורייה לתהליכי שינוי וצמיחה. האווירה התומכת מעודדת את השקעת המאמץ באתגרים הקיימים ומאפשרת למשתתפים לגלות, ללמוד ולפתח את הפוטנציאל האישי כאינדיבידואלים וכחברים בקבוצה.
סוגי הסדנאות

סדנאות
1. גיבוש צוות חדש
2. צוות שצריך רענון ותחזוקה מהשחיקה והלחץ
3. צוות שמקבל שינוי במטרות העבודה
4. צוות שמעוניין להתאמן
5. הכרות עם ארבעת שלבי התפתחות בצוות
6. ניהול קונפליקטים 


שינוי צורת המחשבה שלך תוביל לשינוי צורת ההרגשה שלך.